Sylwia Trojanowska „Szept wiatru” Videograf

szept-wiatru

Rekomendacja okładkowa.

 

Odwaga do walki o miłość.

 

Piękna, prawdziwa miłość nie zdarza się co dzień, więc  nawet najmniejszy jej szept powinien być dostrzeżony. Zrażanie się przeszkodami to najgorsza rzecz, którą można takiej miłości uczynić. Sylwia Trojanowska w trzeciej odsłonie perypetii Katarzyny Laski i Maxa Vinci, uporczywie pokazuje, że o miłość trzeba walczyć.

 

Na drodze do szczęścia Kaśki i Maxa stanęła perfidna i chytra Karolina. Sposobem omotała chłopaka wokół małego palca. Łzy, tęsknota i westchnienia Kaśki na nic się zdają, więc trzeba brać sprawy we własne ręce i pokazać całemu światu, że ta miłość jest na tyle prawdziwa, że pokona przeciwności losu. Niemal wszystko jest na dobrej drodze do szczęśliwego finału, gdy los odkrywa przed zakochanymi swe srogie oblicze. Jak zakończy się ta historia? A jak byście chcieli?

 

Pewność siebie, upór, zaciekłe szukanie ścieżek dotarcia do ukochanego, zapomnienie i specyficzny, nieuzasadniony niepokój o własną przyszłość. Kaśka Laska lawiruje między tymi emocjami. Walczy o Maksa, bo jest przekonana o swoich uczuciach. Wizja życia bez ukochanego jest jak suchar i woda podana w mroźny dzień. Imponująca charyzma bohaterki dodaje historii rumieńców, ale czy na pewno wystarczy sił, by dopiąć swego?

 

W ostatniej części historii dwójki zakochanych przeważa walka o uczucie, choć do głosu dochodzą również skrywane historie z przeszłości. Wiele się wyjaśnia, wiele spraw nabiera zupełnie innego wymiaru, wiele niedomówień zostaje wreszcie wykrzyczanych. Można pokusić się o refleksje nad kwestią walki o własne szczęście i zastanowić nad konsekwencjami zmiany swych słabości na pewność siebie, która zdecydowanie pomaga odnaleźć właściwe drogi do szczęścia. Można zatrwożyć się przeznaczeniem, które i tak zapuka do drzwi życia. Można przerazić się perfidnym kierowaniem losem innych. Można zatracić się w lekturze.

blurb2

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 352
ISBN: 978-83-7835-554-0
Premiera: 17 stycznia 2017

Serdecznie dziękuję Wydawnictwu Videograf

Brak możliwości komentowania.