Danuta Awolusi „Nie proszę o miłość” Pascal

nie prosze o milosc

Pragnienie miłości.

 

Można się odżegnywać od miłości i uparcie twierdzić, że w pojedynkę jest lepiej, ale samotność potrafi dać w kość, więc może warto przeżywać ją we dwójkę?

 

Hania i Ewa. kobiety samotne. W różny sposób do tej samotności dotarły, w różny chcą z niej wyjść. Obie szukają przyszłości. Obie mają silne pragnienie miłości. Której z nich uda się je zaspokoić?

 

Sporo gorzkich prawd życiowych znajdziecie w tej książce. Słabości, wady, potężny, pielęgnowany latami egoizm, wielkie nadzieje i jeszcze większe rozczarowania, wymagania, zdrady, wysoko postawione poprzeczki i głos przeszłości, który słychać gdzieś z tyłu głowy. Autorka wnikliwe przypatruje się współczesnym problemom młodych kobiet i mówi o nich w wyrazisty sposób. Ukazuje tęsknoty i brak sentymentów, lęki i nieuzasadnioną odwagę, sukcesy i sromotne porażki. Czy uda się przywołać miłość i rozbudzić prawdziwe uczucie? Twarda skorupa zwykle jest przykrywka dla potężnych emocji i słabości. Trudno ją skruszyć, choć warto podjąć wyzwanie. Bo czasem miłość jest tuż obok i wcale nie trzeba jej szukać.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 384
ISBN: 978-83-810-3072-4
Premiera: 17 sierpnia 2017

Podziękowania dla Wydawnictwa Pascal.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *