Simon David Eden „Dzikie królestwo” Znak Emotikon

Dzikie krolestwo znak

Stawić czoła bezmyślności.

 

Zmarnowane szanse, źle ulokowane nadzieje, zapomniane marzenia, wojna, zgliszcza i chaos. Do tego prowadzi bunt zwierząt przeciw ludziom, którzy niszczą Ziemię. Czas zebrać siły i stawić czoła bezmyślności, by ocalić to, co pozostało ze świata tętniącego życiem i naturą. Bo wszystko przemija, ale natura powinna pozostać nieskażona bezwzględnością pazernej cywilizacji.

 

Kiedy kot Drue nagle zniknął, jeszcze nie podejrzewała, że może to być początek wielkiego i nieprzewidzianego konfliktu. Zwierzęta przestały spokojnie patrzeć na to, co ludzie robią z planetą, na której życia i wypowiedziały im wojnę. Rasa ludzka dotąd nie znała tak potężnego przeciwnika. Każdy ptak, ssak i gad, w ogromnej sile, stworzyli mur nie do przebicia. Dzikie zwierzęta bezpardonowo podjęły próbę obrony natury, a te udomowione muszą dokonać wyboru: przyłączyć się do swoich lub ocalić ostatnich ludzi. Co z tego wyniknie?

 

Książka z gatunku fantasy, ale z mocnym przesłaniem dla współczesnych czytelników. Czas na zastanowienie, co jest lepsze dla świata – beton czy natura? Wyśmienite tempo akcji, dopracowany wątek fabularny i cały bagaż mądrych przemyśleń czynią z tej książki świetny miks dla młodszych i starszych. Ja polecam.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 432
ISBN: 978-83-240-4607-2
Premiera: 11 września 2017

Serdecznie dziękuję Wydawnictwu Znak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *