Ewelina Kłoda „Zapach wspomnień” Zysk i S-ka

zapach

Sztuka wyboru.

 

Jak pachną wspomnienia? Dla każdego zupełnie inaczej. Czasem to zapachy czyste i przyjemne, a czasem bolesne i niechciane. Nie da się jednak całkowicie z nich odrzeć, więc wracają, z różną siłą.

 

Powieść bogata jest w wątki i postacie. Trzy matki i trzy nastoletnie córki. Ich mężowie, partnerzy, koledzy. Bolesne przejścia, starty i rozstania oraz nowe perspektywy i rysująca się optymistycznie przyszłość. Tkwienie w toksycznym związku i zawód pierwszą miłością. Poukładane życie i całkowita rozsypka. Różne problemy, różne metody na ich rozwiązanie. Życie w pełnej krasie.

 

Ewelina Kłoda skonstruowała swą opowieść na jednym szkielecie: doświadczeniach kształtujących ludzi i wspomnieniach, które mają potężną moc w procesie rysowania przyszłości. Tylko od nas zależy jak pokierujemy własnym losem i czy zechcemy pokonać przeszkody. Bo życie to sztuka wyboru oraz umiejętność wyciągania wniosków z popełnionych błędów.

To powieść o zwykłych ludziach i ich problemach, o lepszych i gorszych dniach, o sukcesach i porażkach, o życiu, które warto chłonąć całym sobą, nawet wtedy, gdy daje nieźle w kość. Każda burza to zapowiedź rychłego słońca i trzeba o tym pamiętać.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 604
ISBN: 978-83-7785-975-9
Premiera: 4 lipca 2016

Podziękowania dla Zysk i S-ka

2 komentarzy

  1. Anna Ginter pisze:

    Recenzja bardzo zachęcająca do przeczytania książki i zapewne ją przeczytam, bo przecież wspomnienia, to część naszego życia.