J. Daniels „Słodkie więzy” Pascal

 

slodkie_wiezy_mont1

Rekomendacja okładkowa

 

Eksplozja namiętności.

 

Czy można być uzależnionym od uczucia? Jak bardzo można kochać? Jak wiele kosztują chwile spędzone bez ukochanej osoby? Więzy namiętności mogą czarować słodyczą, a wyzwolenie się z misternych splotów nie jest możliwe. A zresztą, kto chciałby wyzwalać się z tak cudownej niewoli?

 

Dylan i Reese pokochali się od pierwszego spojrzenia. Nikt i nic nie było w stanie zatrzymać tego uczucia. Idealnie pasujące do siebie połówki to krok do eksplozji namiętności. Trwa ostatnie odliczanie do ślubu tej pary. Gorączka przygotowań może uśpić czujność. Czy na pewno już nic nie stanie na drodze do szczęścia tej pary?

 

Namiętność, bliskość, niemożność życia bez siebie i marzenie o wspólnej, utkanej radością drodze. Bezkresna miłość, która nie zna żadnych granic. Zaufanie, zazdrość i przeświadczenie o jedynym dobrym wyborze. Optymizm i energia, wręcz kipią od bohaterów. Wspierający przyjaciele i rodziny czekające na piękny dzień ślubu oraz dwoje zakochanych, od których trudno oderwać oczy. Czy można oprzeć się takiej mieszance wrażeń? Nienasycenie i oczekiwanie na więcej to siła nośna tej powieści. Czego chcieć więcej? Ślub jak z bajki i studnia spełnionych marzeń, która zdaje się nie mieć dna. Piękne uczucie w doskonałej ze szczyptą namiętności, która stanowi clou tej optymistycznej powieści.

 

Zobacz też „Słodkie opętanie”

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 304
ISBN: 978-83-7642-821-5
Premiera: 9 listopada 2016

Podziękowania dla Pascal

Brak możliwości komentowania.