Sylvain Reynard „Shadow” Wydawnictwo Akurat

shadow

Zaćmienie rozsądku.

 

Stracić głowę dla miłości? Romantyczne, ale czy bezpieczne? W realiach, gdy ma się do czynienia z mocami nieziemskimi to ogromne ryzyko, ale nic nie zastąpi tych chwil, kiedy ekstaza namiętności prowadzi do zapomnienia.

 

Raven Wood doskonale zdaje sobie sprawę, jakie konsekwencje wiążą się z miłością do wampira. Nikt i nic nie jest w stanie jej zatrzymać, bo uczucie, którym obdarzyła Williama, jest niezwykłe. Zatapia się w nim bez reszty, choć wie, że ryzykuje własnym życiem, bo związek z wampirem to balansowanie na granicy światów i stąpanie po cienkiej linie nad przepaścią skrywającej piekło. Uczucia nie sposób zakłamać, a głos serca czasem bywa silniejszy niż ten płynący od rozumu, więc Raven idzie o krok dalej, dzięki czemu poznaje przeszłość ukochanego oraz jego wrogów, wciąż depczących mu po pietach. Zresztą ona s także doświadcza tego uczucia, bo nadal jest jedną z podejrzanych o kradzież bezcennych dzieł sztuki z galerii Uffizi. Są osoby, które chcą ją dopaść. Czy zatracenie w blasku miłości doprowadzi do strącenia w odmęty ciemności?

 

Doskonała kontynuacja „Raven”, która zachwyca detalami i wnikliwością w przedstawieniu przeszłości mrocznego bohatera, którym jest William. Blask uczucia przyćmiewa wszystko, również czujność względem wrogich zapędów. Namiętność wymieszana z niepokojem, smak zakazanego i zapach słodkiej krwi, bezwzględność i rozkosz. Mix doskonały, który chłonie się każdym literackim zmysłem. Czekam na więcej.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 400
ISBN: 978-83-287-0426-8
Premiera: 16 listopada 2016

Podziękowania dla Wydawnictwa Akurat

Brak możliwości komentowania.