Maria Jurkiewicz, Sławomir Bogacki „Miłość niczyja” Videograf

milosc-niczyja

Patronat medialny

 

Ekonomia miłości.

 

Czy miłość to kalkulacja? Jak długo można żyć nie swoim życiem? Dlaczego tak często jesteśmy zaślepieni niewłaściwymi składnikami równania miłości, a potem dziwi nas jej wynik? Ucieczka od samotności we dwoje to nadzieja na przyszłość.

 

Anna żyje w nieoczywistej harmonii rodzinnej, gdzie brakuje wsparcia, zaufania, szacunku i ciepła. Niespełniona zawodowo, przygnieciona obowiązkami, zdołowana przez męża, pragnie czegoś więcej, chce oderwać się od rutyny. Marten jest dziennikarzem radiowym. Niezależny, bez zobowiązań, bez rodziny, z nasilającymi się stanami lękowymi i używkami, które mają zagłuszyć rozpaczliwą samotność. Spotkanie tej dwójki to pretekst do niezwykłej rozmowy o miłości.

 

Niecodzienne studium samotności w dwóch odsłonach. Cudowne zrozumienie wzajemnych bolączek i nazwanie po imieniu stanów lękowych drugiej osoby jest prawdziwym oczyszczeniem i drogowskazem na dalsze życie. Samotność oczywista, widoczna na pierwszy rzut oka, nieskrywana oraz samotność obecna pod otoczką małżeńskiego szczęścia i rodzinnej sielanki. Obie samotności to tęsknoty, lęki, frustracje. Obie wymagają spojrzenia na nie z dystansu. Otwarte zakończenie daje szeroką perspektywę dla dalszych losów bohaterów.

 

Głęboka, emocjonalna i życiowa książka, która pozwoli na spojrzenie z boku na własne życie i wyciągnięcie wniosków będących ziarenkiem dla dodania otuchy i nadziei koniecznej do stawienia czoła własnym samotnościom. Bo w ekonomii miłości zwykle chodzi o egoizm, czyż nie?

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 176
ISBN: 978-83-7835-513-7
Premiera: 27 marca 2017

Dziękuję Wydawnictwu Videograf :)

Brak możliwości komentowania.