Magdalena Trubowicz „Nie pytaj dlaczego” Videograf

nie pytaj dlaczego-przód

Próg wytrzymałości na cierpienie.

 

Jak wrócić na właściwe ścieżki, gdy tak wiele zakrętów i wodzenia na manowce? Zebranie sił na zrównoważenie złych emocji pozytywami to karkołomne zadanie. Bywa, że próg wytrzymałości na cierpienie jest wysoki, ale warto się z nim zmierzyć.

 

Dużo się zmienia w życiu Matyldy Nowickiej. Odnajduje prawdziwą miłość, ale w zamian traci zbyt wiele. Jej jeszcze nie były mąż uprowadza ich syna Oscara i nic nie wskazuje na to, że Matyldzie będzie łatwo go odnaleźć. W dodatku ojciec Matyldy na wieść o przerażającym fakcie, dostaje zawału serca i umiera. Rafał jest blisko ukochanej, choć jego przeszłość też nie należy do łatwych. Czy gdzieś jest cień nadziei na poprawę losu? Jak przywrócić życiu barwy i wrócić na właściwą drogę?

 

Zdecydowanie bardziej poruszająca odsłona historii Matyldy. Walka o syna, walka o siebie, walka o miłość, walka o dobre wspomnienia. Wciąż walka i walka. Gdzie znaleźć równoważący pozytyw? Bohaterka znajdzie go w zupełnie innym miejscu, niż mogłaby się tego spodziewać. Teraz trzeba go tylko chwycić i wyruszyć w podróż życia. Na nowo.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 208
ISBN: 978-83-7835-541-0
Premiera: 20 kwietnia 2017

Serdecznie dziękuję Wydawnictwu Videograf :)

Brak możliwości komentowania.