Krystyna Mirek „Cena szczęścia” Edipresse Książki

cena szczescia

Pragnienie szczęścia.

 

Szczęście bywa kosztowne i nie da się go przekupić. Igranie z losem zwykle prowadzi do niebezpiecznego labiryntu, z którego nie tak łatwo wyjść cało.

 

Hrabia Aleksander Cantendorf uległ czarowi skromnej i niemajętnej Kate Milton. Pierścionek zaręczynowy na jej palcu wzbudza emocje wśród wielu osób z otoczenia hrabiego. Nieskrywaną zazdrością emanuje zwłaszcza Isabelle Adler, była kochanka Aleksandra. Nie zamierza tak po prostu wypuścić dobrej partii z rąk, więc ucieka się do sposobu, by na zawsze utrzymać hrabiego przy sobie. Jej perfidny krok zmieni życie wielu osób. Jak w tej sytuacji zachowa się hrabia Cantendorf? Czy Kate Milton pożałuje swych czystych uczuć? Co wydarzy się na zamku, gdy wyjdą na jaw skrywane przez lata tajemnice?

 

Drugi to „Sagi rodu Cantendorfów” znacznie przyspiesza z fabułą. Sporo się dzieje i akcja nabiera większej dramaturgii. Igraszki z losem, sięganie po niecodzienne metody i uciekanie się do rad czarownicy musi mieć spektakularny finał. Życie dwóch ścierających się ze sobą sfer społecznych zasadniczo niczym się od siebie nie różni, oprócz zasobności portfela oczywiście. Te same emocje, podobne zachowania i niekłamane pragnienie szczęścia dominują w codzienności bohaterów. Trudne wybory wpływające na ludzkie losy, chciwość i miłość patrzące sobie w oczy. Kawałek wyśmienitej prozy obyczajowej, idealnej na chwile relaksu. Krystyna Mirek niezwykle plastycznie przenosi w klimat dawnych lat. Czekam na trzecią odsłonę tej cudnej historii.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 336
ISBN: 978-83-7945-776-2
Premiera: 10 maja 2017

Serdecznie dziękuję Edipresse Książki.

2 komentarzy

  1. Agnieszka pisze:

    Nie przepadam za książkami o hrabiowskich rodach. W ogóle jakoś nie przepadam za wątkami historycznymi,
    Pozdrawiam i zapraszam do siebie!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *