Maciej Szymanowicz „Rok w Krainie Czarów” Nasza Księgarnia

rok_w_krainie_czarow

Podróż do krainy fantazji.

 

Jest gdzieś daleko, a może całkiem blisko. Za górami, za lasami, może za wielkim morzem. Niezwykła kraina pełna czarów. Jej mieszkańcy są wyjątkowi i choć mają pierwowzory, to biją je oryginalnością na głowę. Tylko tu można spotkać Babę-Jagę o duszy społecznicy, Hrabiego de von Sala – uroczego maga nie potrafiącego używać magii, lampę Balladynę wyczarowującą popołudniową herbatkę, Dobroduszka zawsze skorego do zabawy, Wodnika zupełnie nie z tej bajki i Smoczydło marzące o zostaniu dinozaurem. Tu świat jest bajecznie kolorowy, pachnący świeżo wyprodukowanymi perfumami z kwiatów, spokojny jak zabawy z Leśnym Lichem i ciekawy jak natura wszędobylskich krasnoludków.

 

W tej krainie każdy ma coś ważnego do zrobienia i choć czasem zdarza się, że po zrobieniu tego ważnego zupełnie się nie pamięta po co się to robiło, to i tak jest atrakcyjnie. Gdy zawieją silne wiatry i popada więcej deszczu zdarza się, ze do Krainy Czarów zawita statek piratów, a jego załoga chce zostać tu na dłużej.

 

Koniecznie zajrzyjcie do niezwykłej krainy, w której dzieją się cudowne rzeczy, a czas płynie niespiesznie i spokojnie. Dwanaście miesięcy w takim miejscu nastraja optymistycznie i pobudza wyobraźnię. Ta książka sprzyja rozwojowi kreatywności, wyostrzeniu spostrzegawczości i ćwiczeniu umiejętności opowiadania. Serdecznie polecam. Książka bez słów, ale z całym zasobem informacji.

 

Oprawa: twarda
Liczba stron: 28
ISBN: 978-83-10-12683-2
Premiera: październik 2017

Podziękowania dla Naszej Księgarni.

komentarz

  1. […] książki „Rok w krainie czarów” Macieja Szymanowicza, „Mały atlas ptaków” Ewy i Pawła Pawlaków oraz serię […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *