Ilona Gołębiewska „Tajemnice starego domu” Muza

tajemnice-starego-domu

Przedpremierowo

 

Tajemnica miłości.

 

Szczęście jest tylko częścią miłością, a miłość małą cząstką szczęścia. Z książki Ilony Gołębiewskiej można się przekonać o bezcenności słów, gestów, spojrzeń i drobiazgów, które składają się na idealną pełnię definicji szczęścia i miłości. Dajcie się ponieść jej urokowi.

 

Stary dom skrywa wiele tajemnic. Sporo widział, był świadkiem przeróżnych przeżyć i emocji. Stary dom ma duszę i niepowtarzalny klimat. W takim domu można być szczęśliwym. Gdy Alicja przeprowadziła się do domu odziedziczonego po dziadkach z zamiarem rozpoczęcia nowego życia, nie spodziewała się jak wiele różnych sekretów odkryje pod jego dachem. Niepewność co do tajemniczych dokumentów wskazujących na niechlubne czyny dziadka, nie daje jej spokojnie spać. Alicja powoli i nie bez problemów poznaje intrygująca przeszłość rodziny, a sama staje przed szansą na odkrycie własnego, głęboko ukrytego „ja”. Własne pragnienia muszą poczekać na realizację, a iskra nadziei zabłyśnie nowym blaskiem.

 

Ilona Gołębiewska ma dar przekonywania sugestywnością opisów i dogłębnemu przedstawianiu emocji bohaterów. Szybko można wejść z nimi w zażyłość, a to dzięki doskonałej narracji. „Tajemnice starego domu” intrygują zdecydowanie bardziej od „Powrotu do starego domu”, a przekonanie o niemożliwym łatwo skruszyć w pył dzięki tej lekturze. Rola przeszłości wychodzi tu na pierwszy plan, dzięki czemu tak łatwo o refleksje i wzruszenia. Ta powieść dodaje sił, energii, optymizmu i nadziei, a nade wszystko okrywa przed czytelnikami wielka tajemnice miłości. Polecam.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 480
ISBN: 978-83-287-0799-3
Premiera: 22 listopada 2017

Podziękowania dla Wydawnictwa Muza.

2 komentarzy

  1. Jula pisze:

    Widzę, że premiera już jutro :) Akurat kończę czytać „Psiego najlepszego, czyli był sobie pies na święta”, którą bardzo polecam, książka ma niesamowity klimat. Być może „Tajemnice starego domu” będą następną książką, po którą sięgnę 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *