Nina Majewska-Brown „Anka. Inne oblicze szczęścia” Edipresse Książki

anka-tom-1-inne-oblicze-szczescia

Nie przeocz tego, co masz pod nosem.

 

Jakże często błądzimy szukając szczęścia. Najtrudniej zauważyć to, co mamy tuż pod nosem, bo wciąż rozglądamy się na boki i tęsknimy za bliżej nieokreślonym czymś. Skąd znak równości między starym i nudnym?

 

Życie wcale nie zaczyna się po czterdziestce. Często ten etap dojrzałego życia przynosi fatalny bilans uczuć i doświadczeń. Znudzeni rutyną, sfrustrowani niechęcią i przywdziewający szarości popadamy w marazm albo rozglądamy się za nieznanym. Ta nowość ma dać szczęście. Czy zawsze tak jest?

 

Anka nie odbiega od schematu kobiety po czterdziestce. Nudny mąż, wypalony związek, nieradzący sobie w życiu syn i szefowa toksyczna jak jad żmii. Czy mając taką mieszankę na co dzień, chce się zakładać coś innego niż szarą, rozciągniętą sukienkę? Bagaż straconego czasu i niespełnionych marzeń potęguje smutek i niechęć do optymizmu. Czy portal randkowy coś zmieni? A może wystarczy śmielej i nieco z innej strony spojrzeć na to, co się ma?

 

Książka motywująca do zastanowienia. Nie znajdziecie tu mentorskich porad jak zmienić swoje życie. Są za to praktyczne wskazówki, jak nie przeoczyć najważniejszego. Czyta się świetnie. Polecam.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 352
ISBN: 978-83-811-7187-8
Premiera: 25 października 2017

Serdecznie dziękuję Edipresse Książki.

komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *