Audrey Carlan „Ciało” Edipresse Książki

cialo

Kruchość wobec rozsądku.

 

Mężczyzna roztaczający aurę pragnienia namiętności. Władczy, nie znoszący sprzeciwu, dyktujący warunki. Trudno mu się oprzeć. Jeszcze trudniej wyzwolić z jego objęć.

 

Ta powieść kipi erotyzmem, kultem ciała i pewnością siebie. Chase od pierwszego spojrzenia zawładnął sercem i umysłem Gillian. Jest w nim jakaś niezwykłą moc, która obezwładnia i czyni kruchym wobec rozsądnego myślenia. Odkąd Gillian skrzyżowała spojrzenie z Chasem wiedziała, że utonęła w otchłani nieziemskiego pożądania. Ich ciała przyciągnął do siebie tajemniczy magnes, który nie pozostawiał wyboru. Byli na siebie skazani, ale żadne z nich nie odczuwało z tego powodu dyskomfortu. Wszystko przestało być ważne, teraz liczyła się tylko bliskość ich ciał.

 

Mężczyzna z przeszłością, kobieta po nieudanym związku. Piękni, bogaci, ze światem u stóp. Czego im brakowało? Dzikiego pragnienia, realizacji ukrytych marzeń, namiętności i poczucia bliskości.  W tej książce odnajdziecie pokłady tych emocji. Do tego dynamiczną akcję i mocne wątki drugoplanowe. Świat wiruje, problemy przestają istnieć, jest tylko piękna kobieta, przystojny mężczyzna i ich bliskość. Rozsądek nie ma szans, gdy ciało dyktuje warunki. Ta miłość musiała się wydarzyć. Chcecie poznać jej smak?

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 496
ISBN: 978-83-811-7287-5
Premiera: 17 stycznia 2018

Serdecznie dziękuję Wydawnictwu Edipresse Książki.

komentarz

  1. Dorota Zaborska pisze:

    Chętnie poznam, zwłaszcza, że dawno nie czytałam erotyku. A o tym słyszałam różne opinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *