Mia Sheridan „Bez pożegnania” Edipresse Książki

bez pożegnania

Tajemnice dzielone na dwoje.

 

Duszenie lęków we własnej samotności jest jak tkwienie w szczelnej szklanej bańce. Nie ochroni ona przed przeszłością i nie nada bezpieczeństwa przyszłości. Trzeba udźwignąć ten lęk, zrozumieć go, a potem zacząć żyć z podniesioną głową. I miłością, piękniejszą niż sen.

 

Lia jest córką ubogiej emigrantki z Meksyku. Zna smak biedy, nietolerancji i bycia niechcianą. Przyjaźń z braćmi Sawyer przyniosła jej spontaniczną radość i szczęście, a przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. W przyjacielskich relacjach znalazła też miłość. Preston od pierwszej chwili kochał się w Lii, ale obietnica złożona bratu hamowała go przed uzewnętrznianiem uczuć. Miłości nie sposób zakłamać, więc nie dziwi los, który niespodziewanie zadrwił z trójki przyjaciół. Czy uda się wybaczyć niewybaczalne? Dlaczego Lia podjęła taką, a nie inną decyzję? Jak zaleczyć głębokie rany i przywrócić wiarę w miłość?

 

Wzruszająca książka o dwóch braciach zakochanych w jednej dziewczynie. Serce i rozsądek rzadko idą w parze. Gdy dochodzą do nich głęboko skrywane tajemnice, trudno o proste wybory. Niejedno oblicze miłości i pragnienie silniejsze od racjonalnego myślenia, oto na co możecie liczyć w tej powieści. Napisana z dużym wyczuciem i przesiąknięta emocjami książka.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 320
ISBN: 978-83-811-7309-4
Premiera: 28 lutego 2018

Serdecznie dziękuję Wydawnictwu Edipresse Książki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *