Karolina Frankowska „Zaczaruj mnie” Wydawnictwo Literackie

zaczaruj mnie

W pogoni za marzeniami.

 

Zakopać swe marzenia i czekać na ich spełnienie? Odrobinę bez sensu i z góry skazujące marzenia na porażkę, ale pozory mylą, a życie lubi zaskakiwać.

 

Sporą dawkę humoru i wartość siły przyjaźni znajdziecie w tej książce. Współcześnie, dynamicznie i poszukująco. Bo rozpędzone życie to nie tylko pogoń za marzeniami. To również piękne wartości, chwile refleksji i prostota codzienności. Zakręceni i pozytywni bohaterowie poszukując marzeń odnaleźli potwierdzenie własnej przyjaźni. A po drodze…

 

Zośka, Bartek i Kaśka nadają na tych samych falach. Przyjaciele wierzą w siebie i to jest wartościowe. Mogą na siebie liczyć w rozterkach i chwilach sukcesu. Stoją u progu dorosłości i do końca nie wiedzą, który drogowskaz jest właściwy. Zośka jest psychologiem, ale trudno jej znaleźć pracę w branży. Szuka innych możliwości. I znajduje miłość. Bartek przeżywa rozstanie z dziewczyną i w przypływie zmian, rzuca studia. Szukając życiowego powołania, zmienia miejsce zamieszkania. Kaśka jest charakteryzatorką filmową. Pracuje w zawodzie i uznaje to za swój życiowy sukces. O czym marzy? Cała trójka zapisuje swe marzenia i zakopuje je, by po kilku miesiącach ujawnić przed sobą ich treść. Które zostały spełnione?

 

Optymistyczna powieść o sile przyjaźni i pozytywnych pokładach energii tkwiących w młodych ludziach. Łamiąca stereotypy i dodająca wiary w pokolenie, które wcale nie jest zapatrzone w siebie, jak powszechnie się sądzi. Przeczytajcie.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 328
ISBN: 978-83-08-06389-7
Premiera: marzec 2018

Podziękowania dla Wydawnictwa Literackiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *