Ota Pavel „Puchar od Pana Boga” Stara Szkoła

puchar od pana boga

Życie w pełnej krasie.

 

Ile wart jest upór w dążeniu do osiągnięcia celu? Kilka historii o wytrwałości ludzi daje odpowiedź, ze bardzo wiele. Bez uporu nie ma działania, a bez działania nie ma sukcesu.

 

„Puchar od Pana Boga” to książka niecodzienna. Jest zbiorem kilku opowieści o ludziach, którzy swego życia uczyli się powoli i wytrwale dążyli do założonego celu. Jasne marzenia, pokonywanie przeszkód, pasje, miłość, żądze, przemijanie. Samo życie w pełnej krasie z domieszką szarości codziennego dnia. Krótkie historie, opowiedziane w prosty sposób, czasem urwane i niedopowiedziane, a tak bardzo zastanawiające. Wspólnym mianownikiem jest w nich element sportowy, który niemal jak drogowskaz kieruje losami bohaterów.

 

Sport wymaga cierpliwości, uporu, wytrwałości i determinacji, ale trud w niego włożony zwykle wraca z nawiązką. Czy nie tak samo jest w życiu? Na okładce książki napisano, że to „wspaniała lekcja życia”. Tak jest. Pod zasłoną liter kryją się wartości i wnioski zmuszające do pochylenia się nad sobą. Czy faktycznie czerpiemy z życia wystarczająco dużo? A może warto popracować nad lepszą efektywnością? Niebanalna książka.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 190
ISBN: 978-83-948-8564-9
Premiera: 5 grudnia 2017

Podziękowania dla Wydawnictwa Stara Szkoła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *