Katarzyna Berenika Miszczuk „Żerca” W.A.B

żerca

Cień decyzji.

 

Nieprzenikniony świat tajemnic i wierzeń spoza obszaru dającego się objąć ludzkim rozumem, może przerażać i fascynować. Wciągająca moc ma siłę magnetyczną, gdy drugi biegun stara się pozostać w opozycji. Efekt? Bezprecedensowa powieść o wielu walorach, z których na czoło wysuwa się nietuzinkowość.

 

Gosia wciągnęła się w świat pogańskich wierzeń i życia u boku wszechwiedzącej szeptuchy. Początkowa zachowawcza postawa dawno już odeszła w cień. Teraz dziewczyna jest już pewna swoich wyborów, a miłość tak uroczo łechce ją po sercu. Mieszko jest obietnicą spełnienia najpiękniejszych marzeń o uczuciu silniejszym od nawałnic. Nie jest to miłość łatwa, ale za to tak cudownie uzależniająca. Na drodze do szczęścia stają jednak demony i urażeni bogowie, którzy nie są już tak przyjaźni. W Bielinach pojawia się też nowy żerca Witek, który może sporo zamieszać w życiu bohaterki. Czy Gosia podda się losowi? A może posłucha rad matki i podejmie decyzje o powrocie do stolicy?

 

Coraz ciekawiej jest w sadze „Kwiat paproci”. Nadchodzi czas ostatecznych rozstrzygnięć i ważnych decyzji. Autorka doskonale zbudowała napięcie i ani na chwilę nie zwalnia tempa. Czyta się wyśmienicie, z wypiekami na twarzy.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 496
ISBN: 978-83-280-4463-0
Premiera: 10 maja 2017

Podziękowania dla Wydawnictwa W.A.B

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *