Hanna Cygler „Pokonani” Rebis

pokonani

Prowadzeni miłością.

 

Pierwsze lata po wojnie boleśnie uświadomiły, że odzyskana wolność jest tylko pozorem, a sieć założona przez zaborczy system może zdławić wszelkie działania. Wojna pozostawiła w ludziach trwały ślad i nawet zwycięzcy mogli się czuć pokonani.

 

Włodek Hallmann chce zacząć nowe życie. Po wyzwoleniu, wprost z partyzantki, zostaje przydzielony do misji specjalnej. Ma zapewnić bezpieczeństwo i powrót do kraju pewnej osoby. Jedzie do Londynu w charakterze dziennikarza. Misję przyjmuje z pokorą i niekłamaną radością, bo to daje mu obietnice spotkania dawno nie widzianej siostry Laury. Zycie w kraju ogarniętym propagandą nie jest łatwe. Na szczęście ma u boku Liliannę, cudem odnalezioną. Jak potoczą się ich losy w kraju dźwigającym się  z gruzów?

 

W kontynuacji losów bohaterów „Czasu zamkniętego” dominuje niepewność, zdrada, nieufność i ciągłe patrzenie sobie na ręce. Nie jest łatwo żyć z bagażem wspomnień, a jeszcze trudniej w poczuciu kłamstwa. Przyjaciele okazują się fałszywi, a miłość odkrywa nieznane oblicze. Jest wzruszająco i emocjonalnie. Nie brakuje zaskoczenia i nieprzewidzianych zwrotów akcji. To trzeba przeczytać.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 392
ISBN: 978-83-7818-690-8
Premiera: 5 maja 2015

Podziękowania dla DW Rebis.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *