Raphaelle Giordano „Dzień, w którym lwy zaczną jeść sałatę” Muza

dzien-w-ktorym-lwy-zaczna-jesc-salate

Stop bucowatości.

 

Pożegnanie własnej bucowatości to odważny krok w stronę odkrywania i otwierania siebie na innych. Dzięki temu łatwiej o kreatywność, wrażliwość i empatię. Droga do AntyBuca może być kręta, ale warto przez nią przejść.

 

Terapie dla osób dominujących? Brzmi dziwnie? A jednak! Okazuje się, że są coraz bardziej potrzebne. Patrzenie na innych z góry, ostry krytycyzm, potęga władzy i pozbawienie wrażliwości w korporacjach, wszelkiej maści firmach, itp. Wiecie jak nazywają się takie osoby? Tak, nie mylicie się. To zwykłe buce. Ciężko z nimi żyć, nawet samym bucom. Ale dopiero wtedy, gdy już sami będą sobie zdawać sprawę z własnej bucowatości. Na szczęście jest na to lekarstwo. Program terapeutyczny AntyBuc, który prowadzi Roamne Gardener. Na taką terapię, oczywiście przypadkiem, trafia Maximilien. Typowy buc firmowy, jakich wiele. Będzie się przed nią bronił wszystkimi siłami, aż w końcu zrozumie, że ta terapia to coś więcej, niż sądził.

 

Doskonała i zmuszająca do przyjrzenia się sobie książka pełna emocji. Są one różne, twórcze i demotywujące. Samo życie. Trzeba je zrozumieć, by pojąć co jest istotne. Każdy zasługuje na szansę, by nie zmarnować życia. Ta powieść uczy zrozumienia i pokazuje drogę pełną pozytywów. Przeczytajcie i podajcie dalej.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 416
ISBN: 978-83-287-0982-9
Premiera: 6 czerwca 2018

Podziękowania dla Wydawnictwa Muza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *