Natalia Nowak-Lewandowska „Wybór M.” Replika

Wybor-M

W przepaści bezsilności.

 

Wstrząsająca powieść o wpadaniu w przepaść bezsilności, zatracaniu sensu życia i degeneracji perspektyw. Powodująca przemyślenia, złość, frustrację i niemoc. Niełatwo po lekturze przejść do zwykłego życia.

 

Jeden moment wystarczył, aby zmienić pełne, kolorowe i optymistyczne życie Michaliny w koszmar. Wracając wieczorem z pracy, zostaje napadnięta przez trzech zwyrodnialców. Pobita i wielokrotnie zgwałcona, ledwie uchodzi z życiem. Jej mąż Igor, staje przed ciężką próbą. Pałający zemstą do bandytów gubi się we własnych uczuciach, a w pewnym momencie odczuwa wstręt i nienawiść do własnej żony. Miszka może liczyć tylko na wsparcie przyjaciółki Basi, która okazuje maksimum zrozumienia i empatii. Najbliższa rodzina tkwi w dziwnych poglądach, które tylko dodatkowo dołują dziewczynę. Jak zakończy się historia o wpadaniu w przepaść bezsilności?

 

Całe spektrum emocji odnajdziecie w tej książce. Jest empatia, wsparcie i miłość, ale jest też nienawiść, upodlenie, złość, frustracja, tkwienie w marazmie, kłamstwie i zdominowaniu. Zło ma tu głębokie i mocne korzenie, a milczenie o nim pogłębia dzieło trawienia tego, co dobre. Książka niewątpliwie wstrząsająca i wywołująca mnóstwo emocji, które mogą być przyczynkiem do dyskusji. Przeczytajcie koniecznie i podzielcie się nią z innymi. Godna uwagi.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 304
ISBN: 978-83-7674-686-9
Premiera: 7 sierpnia 2018

Serdecznie dziękuję Wydawnictwu Replika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *