Paulina Wyrt „Opowiem ci, mamo, co robią psy” Nasza Księgarnia

co robia psy

Psia natura.

 

Psy chodzą swoimi drogami i często węszą, co robią koty. Taka już psia natura. Warto ją poznać, by właściwie rozpoznać komunikaty wysyłane przez te sympatyczne zwierzęta. Aż dziw bierze, jakie to mądre i przywiązujące się do ludzi czworonogi.

 

Feler to zwyczajny kundel. Trochę samotny, bo opuszczony. Na szczęście znalazł się ktoś, kto go przygarnął i, oprócz tego, zadbał o najważniejsze sprawy psa. Cudnie, że dzieli się z czytelnikami swoimi obserwacjami i wiedzą.

 

Na początku wspólnego życia z psem warto odwiedzić weterynarza. Potem świat stoi przed psem otworem. Z tej książki dowiecie się, że właściwa opieka nad czworonożnym pupilem nie kończy się na pełnej misce i spacerze. Każdy pies ma swój temperament i warto go odkryć, aby właściwie opiekować się pupilem i czasem umilić mu życie. Wraz z Felerem odwiedzicie salon piękności, plac zabaw i miasto. Odkryjecie psie zawody i znaczenie ich mowy ciała. Wybierzecie się w podróż z dobrze spakowaną walizką i dowiecie się, których smakołyków lepiej nie podawać psu. Dzięki czytelniczej spostrzegawczości rozwiążecie wiele ciekawych zagadek i poznacie życie psów od przysłowiowej podszewki. Imponujące ilustracje zachęcają do lektury. Polecam, a jakże!

 

Oprawa: twarda
Liczba stron: 28
ISBN: 978-83-10-13176-8
Premiera: 20 czerwca 2018

Serdecznie dziękuję Naszej Księgarni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *