Sarai Walker „Dietoland” W.A.B

dietoland

W konfrontacji z przemianą.

 

Czy można pomóc innym, gdy samemu ma się problemy? Ta książka odziera z pozorów i masek! Będziecie zaskoczeni zmiennością klimatu opowieści oraz jej bezkompromisowością. Macie odwagę wejść do Dietolandii?

 

Słodka, infantylna okładka to tylko pozory. Nie znajdziecie tu bowiem banalnej historii o odchudzaniu jakich wiele. Kolejne strony odkrywają dramat prowadzący do dna. Od dna można się odbić, ale nie każdy potrafi to zrobić.

 

Plum Kettle na co dzień odpowiada na listy nastolatek w popularnym piśmie. Pomaga innym, wskazuje drogę, doradza i udziela wsparcia. Można sądzić, ze jest kobietą pozbawioną jakichkolwiek problemów, z receptą na wszystko. Tymczasem, Plum czeka na operację zmniejszenia żołądka, co da jej szansę na schudnięcie. Zrzucenie kilogramów jest jej wieloletnim marzeniem. Kilkudziesięciu kilogramów. Każdego dnia Plum spotyka tajemniczą dziewczynę, Alice, która ma idealną figurę i sprawia wrażenie, że wciąż czeka na Plum. A może to Plum czeka na Alice?

 

Książka z podwójnym dnem fabularnym. Lekki początek to tylko przygrywka dla zastanawiającego rozwinięcia i dramatycznego finału. Absolutnie nie spodziewałam się takiej psychologicznej bomby! Zastanawiająca, zmuszająca do przemyśleń, ostrzegawcza książka o ryzyku popadania w otchłań, z której często nie ma wyjścia. Jest ambitnie, niebanalnie i zaskakująco. To trzeba przeczytać!

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 368
ISBN: 978-83-280-5411-0
Premiera: 22 sierpnia 2018

Podziękowania dla Wydawnictwa W.A.B

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *