Ewa Zdunek „Lekarstwo na żal” W.A.B

lekarstwo na żal

Dystans do przeszłości.

 

Strach przed konfrontacją ze sobą jest najsilniejszy. Niełatwo go pokonać, zwłaszcza, gdy na co dzień konfrontuje się ze sobą ludzi zawodowo jako mediator. Przed trudnym zadaniem stanęła bohaterka książki Ewy Zdunek. Czas odnaleźć lekarstwo na nieutulony żal przeszłości.

 

Marta wreszcie czuje życiową stabilizację. Były mąż siedzi w więzieniu, relacje z matką stają się prostsze, a dziewczynki nie sprawiają większych problemów wychowawczych. Marta szykuje się do wyjazdu na Sycylię, by nabrać dystansu do minionego. Właśnie w takiej sytuacji przeszłość się o nią upomina. Telefony od tajemniczej kobiety, która przedstawia się jako jej biologiczna matka, wprowadzają spory niepokój i burzą misterną układankę rzeczywistości. Czyżby cała przeszłość była wielkim kłamstwem? Jak znaleźć wytłumaczenie dla decyzji, które kiedyś zapadły? Gdzie znaleźć lekarstwo na żal wypełniający serce?

 

Bagaż doświadczeń zdaje się być przeładowany, gdy czarę goryczy dopełniają sekrety sprzed lat. Trudno się pogodzić z niedopowiedzeniami, a jeszcze trudniej przebaczyć i zapomnieć o żalu. Historia bohaterki tej książki pokazuje, że znalezienie radości po sporym ładunku smutku jednak jest  możliwe i warto jej szukać. Uruchomienie nieznanych dotąd emocji może być kosztowne, ale warte zachodu. Kontynuacja „Mediatorki” zaskakuje przewrotnością zdarzeń i znaczeniem drugiej szansy, która może być wyjściem z patowych sytuacji. Pełna emocji. Przeczytajcie.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 400
ISBN: 978-83-280-4548-4
Premiera: 17 września 2018

Podziękowania dla Wydawnictwa W.A.B

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *