Lauren Graham „Być może kiedyś” Zysk i S-ka

byc_moze_kiedys_1400

Przedpremierowo/Rekomendacja okładkowa

 

Trampolina do sukcesu.

 

Szukanie własnej drogi może być błądzeniem we mgle. Upór i wiara w jej odnalezienie dodają sił do przedzierania się przez odmęty chaosu, niepowodzeń i wielokrotnych prób dotarcia do celu. Czy gra jest warta świeczki?

 

Historia Franny, która od dwóch i pół roku mieszka w Nowym Jorku i próbuje sił w realizowaniu wielkiej pasji, jaką jest aktorstwo, ale póki co błądzi wśród rozpędzonego życiem miasta wielu możliwości. Dorabia jako kelnerka, mobilizuje się do zdrowego stylu życia opartego na dietach i uprawianiu sportu, nakłania samą siebie do właściwej organizacji czasu i chodzi na castingi do reklam, które mają być trampoliną do aktorskiego sukcesu. Z jaki skutkiem wykonuje te zadania? W całym tym szaleństwie jest odwaga, młodzieńczość, nadzieja i wiara w sukces. Jest też niepewność, czasem trudna do zwalczenia. Jak potoczą się losy Franny?

 

Czerpanie nauki z porażek świadczy o wewnętrznej dojrzałości i tego można się nauczyć poznając historię rozczarowanej codziennością, ale wciąż nie tracącej nadziei w sukces, dziewczyny, która zmaga się z przeciwnościami i wytrwale szuka szczęścia i zawodowego zadowolenia. Lekki styl autorki sprawia, że książkę czyta się z przyjemnością. Dodaje otuchy, energii i optymizmu oraz uczy poszukiwania sensu życia w świecie ogarniętym pędem i wieczną gonitwą za bliżej nieokreślonym celem. Historia Franny udowadnia, że z każdej porażki można czerpać naukę, która przyczynia się do osiągnięcia wewnętrznej dojrzałości. Optymistyczna i wysoce energetyczna powieść!

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 400
ISBN: 978-83-811-6451-1
Premiera: 29 października 2018

Za propozycję napisania rekomendacji na okładkę serdecznie dziękuję Wydawnictwu Zysk i S-ka.

2 komentarzy

  1. Bożena pisze:

    Historia przypomina mi nieco moją przygodę i lata spędzone w W-wie. Chętnie przeczytam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *