„Mały atlas motyli Ewy i Pawła Pawlaków” Nasza Księgarnia

maly_atlas_motyli

Zaczyn na przyrodniczą przygodę.

 

Kochasz motyle? Zajrzyj tu na chwilę! Odkryjesz świat pełen barw, rozmaitości i cudów. Bo motyl motylowi nierówny.

 

Ewa i Paweł Pawlakowie to prawdziwi pasjonaci przyrody. Przekonaliśmy się o tym oglądając „Mały atlas ptaków Ewy i Pawła Pawlaków”, a teraz małe co nieco o motylach. Te barwne i arcyciekawe owady są godne uwagi. Dlaczego? Bo są tak różne, a różnorodność zachwyca. Detale, które wymalowała na ich skrzydłach natura to prawdziwe arcydzieła, więc trzeba je podziwiać. A żeby podziwiać, należy je odkryć. Najlepiej z tą książką.

 

Najpierw zachwyt nad warstwą graficzną. To, co autorzy uczynili ze skrawków materiałów w kolażach to mistrzostwo świata! Choćby dla tych kolaży warto sięgnąć po tę książkę. Są też fotografie, akwarele i dziecięce rysunki, które pięknie komponują się z całością barwnego przedstawienia świata motyli.

 

Kolejna ważna rzecz to rzetelność w przekazie ważnych informacji o różnych gatunkach motyli. Przytoczone przez autorów ciekawostki są jak zaczyn na udaną przyrodniczą przygodę. Sporo można się dowiedzieć i zaszczepić w sobie umiejętność zauważania w przyrodzie gatunków, które zazwyczaj się gubią. Absolutnie fenomenalna książka. Trzeba ja mieć!

maly_atlas_motyli_2

Oprawa: twarda
Liczba stron: 40
ISBN: 978-83-10-13382-3
Premiera: 5 września 2018

Podziękowania dla Naszej Księgarni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *