Marzena Rogalska „Druga miłość” Znak

druga milosc

Obudzić zachłanność miłości.

 

Druga miłość, a jakby ta sama. Czy można obudzić zachłanność miłości po latach? Jaką wagę mają rozstania i powroty? Emocjonalnie, romantycznie i realistycznie przedstawia taką miłość autorka w książce pełnej solidnie wypchanych bagażów doświadczeń, z których można wyciągnąć pouczające wnioski.

 

Agata prowadzi ustabilizowane życie. Dobra praca, przyjaciele, bezpieczeństwo i mocne fundamenty pod początek dobrej przyszłości. Demony sprzed lat odeszły w zapomnienie. Czasem tylko wzdycha się do uczucia. Może uda się je odnaleźć? Tajemniczy Patrick Reed i Marek, z którym rozstała się może zbyt pochopnie. Czy znajdzie się ktoś trzeci, kto obudzi uśpione uczucia? A może czasem warto wejść do tej samej rzeki i poczuć jej przyjemny nurt?

 

Dzięki tej powieści można przypomnieć sobie o wartości przyjaźni i miłości, które trzeba umiejętnie pielęgnować. Nie warto zatracać się we własnym egoizmie, bo ten może odbić się czkawką i zostawić nas na przysłowiowym lodzie. Wartość drugiej szansy może zaskakiwać, dlatego nie należy się jej bać. Piękna, emocjonalna, powieść, która dodaje optymizmu. Polecam Waszej uwadze. Styl autorki sprawia, że czyta się ją z przyjemnością, zdziwieniem, uśmiechem i refleksją.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 400
ISBN: 978-83-240-5519-7
Premiera: 31 października 2018

Serdecznie dziękuję Wydawnictwu Znak.

komentarz

  1. Bożena pisze:

    Z pewnością wpadnie w moje ręce, bo takie historie lubię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *