Edyta Świętek „Tam, gdzie rodzi się miłość” Replika

Tam-gdzie-rodzi-sie-milosc

Tony głosu serca.

 

Gdy dwoje majętnych ludzi ma się ku sobie, może chodzić o pomnożenie majątku. Co zrobić z rozsądkiem, gdy głos serca odzywa się niespodziewanymi tonami?

 

Możecie być zdziwieni mieszanką, którą serwuje tu autorka. Z pogranicza namiętności, zauroczenia i rodzącego się uczucia przechodzi do sensacji i tropienia niebezpiecznych wrogów. Rodzinne tajemnice mogą być przyczynkiem do braku poczucia bezpieczeństwa, a szukanie realnych szans na miłość czasem może srogo zawieść. Co zrobić z gwałtownymi porywami serca, gdy wszystko wokół jest na nie?

 

Daria od dzieciństwa była pod kuratelą rodziny. Ten ciągły nadzór stał się ciężarem i dziewczyna pragnie zrozumieć jego powody. Zgłębienie rodzinnych tajemnic może być przewrotne, zwłaszcza, gdy Daria zechce ułożyć sobie życie. A ma z kim to zrobić, bo miłość spada na nią jak grom z jasnego nieba.

 

Marek jest zamożnym biznesmenem i to w sumie jedyna przeszkoda, by w pełni mu zaufać. Ale magnes pożądania i przedziwna jedność ich dusz jest silniejsza od największego zagrożenia ze strony nieprzyjaciół. Czy tej dwójce może się udać?

 

Romantyzm, sensacja, erotyzm i piękne krajobrazy wprost z okolic Jeziora Solińskiego. Edyta Świętek zadziwia, fascynuje, czaruje. Uwielbiam tę pisarkę za nieprzewidywalność i umiejętność operowania słowem ubierającym emocje. Przeczytajcie i dajcie się nim ponieść.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 400
ISBN: 978-83-7674-719-4
Premiera: 21 sierpnia 2018

Serdecznie dziękuję Wydawnictwu Replika.

2 komentarzy

  1. Bożena pisze:

    Zna tę książkę. Znam również drugą cześć losów Darii. Bardzo kibicowałam bohaterom, bo ciężko im było odnaleźć prawdę o sobie w gąszczu kłamstw :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *