Karolina Klimkiewicz „Wybacz mi” Szara Godzina

Wybacz-mi

Zagubiona miłość.

 

Niełatwo odnaleźć przebaczenie tam, gdzie dominuje niechęć i poczucie bycia niekochanym. Odrzucenie przez matkę wyciska na bohaterce bolesne piętno. Czy warto przyjąć rękę wyciągniętą na zgodę?

 

Emilia żyje w poczuciu braku macierzyńskiej miłości. Porzucona przez matkę w wieku zaledwie dwóch lat, boleśnie odczuwa jej brak. Tym bardziej dziwi fakt, że na dwudzieste piąte urodziny dziewczyna dostaje list od matki z prośbą o spotkanie w małej bieszczadzkiej wsi. Emilia nienawidzi dzikich Bieszczad, ale decyduje się na konfrontację z matką, żeby ostatecznie rozliczyć ją za stracone lata. Na miejscu okazuje się, że nic nie jest tak oczywiste, jak wcześniej mogło się wydawać, a Bieszczady skrywają więcej tajemnic, niż sądziła. Wśród dzikich zakątków łatwiej odnaleźć zagubione poczucie bycia kochaną i zupełnie nową stronę miłości.

 

Ujmująca historia pełna wzruszeń i zagadek, które, odkrywane krok po kroku, są lekcją prawdziwego życia. Ta książka przypomina, aby nie sądzić po pozorach i nie bać się odkrywania sztuki wybaczania. Niejednokrotnie zaskakująca i niezmiennie porywająca książka o sile miłości, która nie da się pokonać i potrafi upomnieć się o miejsce w sercu. Zachęcający wstęp do kolejnych części Bieszczadzkiej Rapsodii.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 288
ISBN: 978-83-65684-97-4
Premiera: 18 września 2018

Podziękowania dla Wydawnictwa Szara Godzina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *