Edyta Świętek „Tam, gdzie rodzi się zazdrość” Replika

Tam-gdzie-rodzi-sie-zazdrosc

Zaborczość uczuć.

 

Tam, gdzie miłość, jest też zazdrość. Zaborczość uczuć nie sprzyja zaufaniu. Warto o nie zawalczyć, by wreszcie odnaleźć bezpieczną przystań we własnym sercu.

 

Daria i Marek są już po ślubie. Miłość, wierność i uczciwość małżeńska. Słowa, które trzeba wcielić w życie, jeśli chce się być lojalnym małżonkiem. Okazuje się, że nie jest to łatwe, bo wokół czyhają hieny żądne chwil namiętności, które zburzą szczęście świeżo poślubionego małżeństwa. Łukasz nie może się pogodzić ze stratą ideału, a Marta nie odpuszcza, gdy choć na chwilę uchwyci zainteresowane spojrzenie Marka. Do czego może doprowadzić zazdrość? Przede wszystkim do wielu nieporozumień. Na szczęście jest jeszcze iskra głębokich uczuć, która trzyma przy nadziei na bezpieczną przyszłość przepełnioną prawdziwym uczuciem.

 

Zaufanie. Czymże jest to zaufanie? Przypatrując się mu bliżej można stwierdzić, że nadszarpnięcie go bywa pierwszym krokiem do rozstania. Na szczęście jest tez przebaczenie, dzięki któremu można baczniej przyjrzeć się uczuciom. Świętek intryguje, zastanawia, porusza i mobilizuje. Do czego? Przekonajcie się sami.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 320
ISBN: 978-83-7674-720-0
Premiera: 21 sierpnia 2018

Dziękuję Wydawnictwu Replika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *