Joanna Sykat „Facet do poprawki” Replika

Facet_do_poprawki

Głowa do góry!

 

Silna osobowość Gundy, jej charyzmatyczny temperament i chęć pomocy pokrzywdzonym przez mężczyzn kobietom, dają jej niebywałą moc. Kto zwróci się o pomoc do Wykałaczki, nie zawiedzie się. Proszę Państwa, Joanna Sykat w komediowej odsłonie jest równie dobra, jak w przedstawianiu trudnych relacji i dramatycznych związków.

 

Taka kobieta jak Gunda, nie da sobie w kaszę dmuchać. Jest niezrównana w swej decyzyjności, pomysłowości i wewnętrznej sile. Bezkompromisowo wykonuje swą pracę. Nie byle jaka to praca. Gunda, znana jako Wykałaczka, broni uciśnionych kobiet. Ta obrona polega na słodko – gorzkiej zemście. Żaden facet nie umknie jej uwadze, jeśli tylko coś zrobił swojej kobiecie. Gunda ma swoje sposoby, aby tacy przedstawiciele męskiego gatunku na długo zapamiętali, że kobiecie należy się szacunek. Gunda nie waha się przed niczym i jest skuteczna w działaniu. Nic dziwnego, że liczba zleceń rośnie. Czy Gunda, obserwując jak przykre mogą być relacje damsko-męskie, sama zdecyduje się na związek? A może jedynym przedstawicielem męskiego gatunku, z jakim zadaje się charakterna bohaterka, pozostanie kot i groźnie wyglądający pająk Kune?

 

Pomysłowość autorki w stworzeniu fabuły tej książki jest godna uznania. Silna bohaterka, bezkompromisowość w działaniu i dążenie do poprawy świata plus spora dawka humoru – oto „Facet do poprawki”. Jest spontanicznie, barwnie, wyraziście i niebanalnie. Wielkie brawa za kreatywność. Warto wejść do świata Gundy, by otrzymać zastrzyk optymizmu i pozytywnej energii, która wręcz nakazuje, aby podnieść głowę do góry, a także pokłady siły potrzebnej do odrzucenia lęków przed zmianą. Polecam.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 280
ISBN: 978-83-7674-735-4
Premiera: 16 października 2018

Serdecznie dziękuję Wydawnictwu Replika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *