Krystyna Mirek „Szczęście za horyzontem” Edipresse Książki

szczescie-za-horyzontem

Odkupienie winy.

 

Wyrzuty sumienia, przegrana przeszłość i brak optymizmu wobec tego, co będzie. Jak zbudować nowy początek? Okazuje się, że można się otrząsnąć z największej traumy psychicznej i znowu ujrzeć słońce nad horyzontem. Trzeba tylko odnaleźć w sobie siłę.

 

Justyna żyje w związku opartym na przyjemności, a nie na miłości. Oczekując narodzin bliźniaków nie uświadamia sobie, jak wielka odpowiedzialność się z tym wiąże. Wygodne życie odziera ją z wyobraźni. Jedna chwila zmienia wszystko. Jedna chwila przynosi ciemne barwy.

 

Janek samotnie wychowuje swoje dzieci. Ma beznadziejną pracę i ledwie wiąże koniec z końcem. Opieka społeczna coraz częściej puka do drzwi jego domu, a bieda zagląda mu w oczy. Życiowa klęska odziera z pozytywnego myślenia. W jaki sposób drogi bohaterów się skrzyżują? Czy pozory mogą mylić, a wychodząc z apartamentowca wprost pod wiejską strzechę można znaleźć prawdziwe uczucie?

 

Magia uczuć czaruje czytelników w tej powieści. Ucieczka od przeszłości jest drogowskazem na przyszłość. Wystarczy podążać jego wskazaniem i zauważyć więcej niż tylko zewnętrzną powłokę. Empatia, siła woli, odwaga i zdecydowanie pozwalają obojgu bohaterom podnieść się z kolan i śmiało spojrzeć w blask, który czeka za horyzontem. Ta książka zaraża optymizmem i dodaje otuchy, gdy pozornie już nie ma nadziei. Polecam.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 352
ISBN: 978-83-8117-745-0
Premiera: 19 września 2018

Serdecznie dziękuję Edipresse Książki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *