Tracy Rees „Florence Grace” Czarna Owca

florence grace

Zmaganie z uczuciem.

 

Wciągająca, sensualna opowieść o miłości, która nie powinna się zrodzić, a jednak rozgrzała serca młodych ludzi nie mogących ze sobą być. Czy niebezpieczny związek znajdzie właściwą drogę do realizacji.

 

Folrence Buckley mieszka w urokliwej Kornwalii, krainie wrzosowisk i niepokojących wichur. Tu czuje się szczęśliwa i bezgranicznie wolna. Może przez to, że nie zna innego życia? Drobne sprawy przynoszą jej radość, a niekłamane uczucia względem bliskich dają jej poczucie bezpieczeństwa. W wieku piętnastu lat Florrie poznaje rodzinny sekret, który diametralnie zmienia jej życie. Spokrewniona z rodziną Grace’ów, londyńskich bogaczy, ma poznać smak wielkomiejskiego życia. Czy dziewczyna oderwana od nieskażonej natury i sielskości, odnajdzie się w w blichtrze śmietanki towarzyskiej Londynu? Jak oswoić luksus, gdy dotąd znało się tylko biedę i skromność? Czy uda się oprzeć pokusie uczucia do nieprzeniknionego Turlingtona Grace’a?

 

Po mistrzowsku napisany romans ze  świetnie zarysowanymi dziewiętnastowiecznymi realiami, barwnymi postaciami i sensualnością wyrażoną na najwyższym poziomie. Piękna, tajemnicza, emocjonalna książka, która porwie czytelniczki już od pierwszej strony. Uczucia i głos serca grają tu pierwsze tony. Dajcie się ponieść całej symfonii.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 488
ISBN: 978-83-8015-945-7
Premiera: 14 listopada 2018

Podziękowania dla Wydawnictwa Czarna Owca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *