Magdalena Kawka, Małgorzata Hayles „Kobiety nieidealne. Iza” Replika

Kobiety_nieidealne_Iza

Życiowe tornado.

 

Poukładane życie, wszystko pod kontrolą, nienaganność wyglądu i pełen idealizm w codzienności. Gdy do takiego świata wjeżdża kosz pełen niespodzianek losu, wraz z matką po stokroć idealną, ale takoż samo zaborczą, trudno o zachowanie spokoju. Co zrobić w takiej sytuacji? Może zacząć się śmiać z własnej idealności?

 

Iza ma wszystko poukładane jak w pudełeczku. Jak życiowe tornado chce to zniszczyć pewna rodzinna tajemnica, którą z całym pozostałym bagażem przywozi jej matka. Tylko spokój może uratować bohaterkę? Ależ skąd! Tu trzeba otwartości na „dary losu”, humoru i wewnętrznego sprytu. No, może jeszcze odrobiny dystansu do siebie i lojalnych przyjaciółek, które w mig pojmą dręczące Izę rozterki. Tak oto, otwiera się kolejna część „Kobiet nieidealnych”. Co przyniesie dalej?

 

Przyzwyczajeni do salw humoru, barwnych dialogów i niecodziennych zdarzeń fundowanych w tej serii przez autorki, nie zawiedziecie się ani trochę. Nadal jest śmiesznie, wyraziście i z przytupem. Zwariowane bohaterki jeszcze dużo mają do powiedzenia i warto je wysłuchać, bo mówią głosem współczesnych, jakże zabieganych kobiet, którym przecież daleko do ideału. Dzięki bohaterkom można śmielej spojrzeć w lustro i nabrać dystansu do siebie. Uwierzcie, łatwiej wtedy znosić codzienność i dążyć do ideału. Kto wie, może naprawdę da się go osiągnąć?

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 400
ISBN: 978-83-7674-736-1
Premiera: 16 października 2018

Serdecznie dziękuję Wydawnictwu Replika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *