Chris Colfer „Kraina Opowieści” Wydawnictwo Młodzieżówka

kraina-opowiesci

Wejść do świata baśni.

 

Urzekająca, przygodowa opowieść o niezwykłym przeniesieniu do świata baśni. Dwójka bohaterów zaczyna widzieć własny realny świat w zupełnie inny sposób. Bo wejście do świata baśni to magia, która powoduje szereg przedziwnych zdarzeń prowadzących do zrozumienia głębi ich przekazu.

 

Alex i Conner Bailey to jedenastoletnie bliźnięta. Przedziwnym zrządzeniem losu wchodzą do Krainy Opowieści, gdzie przyjdzie im zmierzyć z wieloma wyzwaniami. Ten świat baśni jest inny niż znany z dotychczasowych przekazów. To baśniowa przyszłość. W Krainie Opowieści Złotowłosa jest poszukiwanym zbiegiem, Kopciuszek to królowa oczekująca narodzin dziecka, Czerwony Kapturek ma własne królestwo, a Zła Królowa, która chciała otruć Śnieżkę, teraz depcze po pietach dwójce odważnych i ciekawych świata bohaterów. Poszukiwanie składników do Zaklęcia Życzeń będzie niebezpieczne, ale to jedyna droga prowadząca do domu.

 

Ekscytująca podróż do świata baśni! Każda strona to bezmiar przygodowych zdarzeń. Autor barwnie i plastycznie przedstawił baśniową krainę, w której życie toczy się własnym, niepowtarzalnym rytmem. Tę książkę czyta się jednym tchem! Po prostu!

 

Oprawa: twarda
Liczba stron: 438
ISBN: 978-83-658-3041-8
Premiera: 9 października 2018

Podziękowania dla Wydawnictwa Młodzieżówka.

2 komentarzy

  1. Jolanta pisze:

    Kocham takie księgi, cudo cudo cudo 😊

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *