Anna Mentlewicz „Nigdy ci nie wybaczę” Wydawnictwo Melanż

nigdy-ci-nie-wybacze

Walka z demonami przeszłości.

 

Trudno otrząsnąć się po serii porażek. Sytuację pogrąża fakt, że nie widać jasnych perspektyw na przyszłość. Nic dziwnego, że w takich realiach walka z demonami przeszłości staje się walką z wiatrakami.

 

Stella Larska tylko pozornie odzyskuje równowagę psychiczną po ciągu złych zdarzeń, które dotknęły ją w ostatnim czasie. Po dyscyplinarnym zwolnieniu z pracy w telewizji i ciągłych działaniach dorosłego syna nieżyjącego kochanka, które mają na celu jej zniszczenie i zamknięcie wszystkich furtek, niełatwo się pozbierać i z uśmiechem na twarzy kroczyć ku przyszłości. Groźba przegranej jest coraz bardziej realna. W dodatku, nikt nie chce zeznawać na korzyść Stelli. Dotąd błyszczała na firmamencie gwiazd, teraz trzeba się pogodzić z dotknięciem pustki. Przychodzi zniechęcenie, frustracja i brak wiary w siebie.. czarne karty wciąż przeważają w talii jej życia. Skąd wziąć siłę do walki o siebie, udowodnienia swej niewinności przed sądem i ułożenia wszystkiego od nowa? Czy przyjacielskie gesty Miłosza wystarczą by pokonać demony przeszłości?

 

W tej historii jest dramat walki o obronę dobrego imienia, które zostało zdeptane przez żądnych sensacji ludzi. Jest też nienawiść, zazdrość, pycha i buta. Na szczęście nie brakuje drugiego bieguna, bo znajdziecie tu też miłość, przyjaźń i wiarę w lepsze jutro. Autorka sprawnie operuje słowem, aby wciągać w wir opowieści o ciemnej stronie sławy, która potrafi przysłonić pozytywne wartości. Niewątpliwie powieść ku refleksji. Przeczytajcie koniecznie.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 400
ISBN: 978-83-6437-869-0
Premiera: 23 października 2018

 

Za egzemplarz do recenzji serdecznie dziękuję Autorce.

3 komentarzy

  1. Aneta S. pisze:

    Zapowiada się ciekawie. Z chęcią przeczytam.

  2. Grażyna pisze:

    Ciekawa recenzja. Mam już wszystkie 3 części. Zabieram się do pierwszego tomu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *