Maciej Szymanowicz „Krasnoludki” Nasza Księgarnia

krasnoludki

Ponoć niewidzialne, a jednak tak wielkie.

 

Wszystko, co chcecie (i nie chcecie) wiedzieć o krasnoludkach. Faktów tu bez liku, a jeszcze więcej zmyśleń. Bo świat krasnoludków to doskonałe pole dla wyobraźni.

 

Niezwykła to książka. Można się nią zachwycić. Wchodząc w świat krasnoludków potkniecie się interesujących drobiazgów. Skąd się biorą krasnoludki, gdzie mieszkają, czym się interesują, jak pracują, czy w ogóle są pracowite (a może to tylko mit?!), jak spędzają wolny czas, co sprawia, że są tak różnorodne oraz wiele innych cennych informacji. Wszystko zostało przedstawione w atrakcyjnej szacie graficznej, z humorem, wyczuciem i nowatorskim podejściem do tematu.

 

Jest zabawnie, to przede wszystkim. Każda strona to inspirujące nowinki o sympatycznych, bajkowych (a może jednak realnych?) postaciach. Aż się od nich roi w głowie i mieni w oczach. Ale właśnie o to chodzi! Właśnie z tej książki dowiecie się co jest powodem porannych klejących się powiek, spowolnionych i ociężałych ruchów i ciągle brudnych talerzy w zlewie. Przekonacie się, że krasnoludki tez maja swoje olimpiady sportowe i wyjątkowe zainteresowania, których skutki może dostrzec człowiek. Zajrzycie do krasnoludkowej lodówki i przychodni. Jestem zachwycona pomysłowością autora i pięknym wydaniem książki. Zdecydowanie polecam.

 

Oprawa: twarda
Liczba stron: 28
ISBN: 978-83-10-13392-2
Premiera: 19 września 2018

Dziękuję Wydawnictwu Nasza Księgarnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *