Jamie Quatro „Kazanie ognia” Wydawnictwo Agora

kazanie ognia

Istota pokus.

 

Natura kobiecego pożądania może zaskakiwać. W tej sensualnej książce natkniecie się na chwiejne emocje i przenikanie pewności wyboru z niepewnością skutków. Niełatwo zrozumieć istotę pokus, dlatego ta książka wymaga dużej czytelniczej wrażliwości i skupienia. Intensywność doznań miesza się tu z ulotnością delikatnych wrażeń. Harmonia znika, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, a bezpieczny azyl przestaje mieć swą dawną moc.

 

Maggie od wielu lat jest małżonką. Może w jej związek wkradła się rutyna? A może chciała sprostać własnym imaginacjom, które prześladowały ją latami? Skutek jest jeden – Maggie poznała mężczyznę idealnego, którego pokochała zbyt mocno. Poddając się uczuciu i sile pożądania, zaczęła zwalczać je z uporem maniaka. Za wszelką cenę chce zakończyć tę znajomość i odejść tam, skąd przyszła, naładowana emocjami i ogniem namiętności. Nie jest w stanie poradzić sobie z dualnością własnych odczuć, nie chce iść drogą rozsądku, a serce wręcz krzyczy: zostań i bądź szczęśliwa! Czy można ogrzać się w ogniu własnej determinacji i zwątpienia?

 

Przedziwna to książka. Niezwykła w narracji i sile emocjonalnego przekazu. Kobiecość gra tu pierwsze skrzypce, a cała orkiestra wtóruje jej dwuznaczności. Sensualizm i intensywność doznań oraz przemyślenia i wahanie, są jak ogień i woda, piekło i niebo. Przejmująca i zastanawiająca, niezwykle oryginalna powieść o istocie pokus i sztuce radzenia sobie z emocjami. W trzech punktach. Polecam waszej uwadze.

 

Oprawa: twarda
Liczba stron: 272
ISBN: 978-83-268-2746-4
Premiera: 23 stycznia 2019

Serdecznie dziękuje Wydawnictwu Agora.

5 komentarzy

  1. melka pisze:

    Świetna recenzja. Aż ma się ochotę w tej chwili zacząć czytać. Skuszę się jak znajdę w księgarni.

  2. Angie pisze:

    Brzmi jak książka dla mnie, kobiety po przejściach. Wybiorę się jutro do empiku po nią.

  3. Kasia pisze:

    Wciągająca książka – dosłownie ją pochłonęłam w weekend. Ciekawe ile z nas tkwi w swoich bezpiecznych związkach marząc o wielkiej miłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *