Dorota Wachnicka „Grzesznica” Edipresse Książki
Rysa w prywatnym CV.
Każdy ma jakąś przeszłość, a może nawet tajemnice, o których nie chce myśleć. Bywa, że są niegroźne, błahe, ale zdarza się też tak, że mogą zaważyć na przyszłości. Po co je ujawniać! Niestety, dla niektórych może być to karta przetargowa w interesach i furtka do kariery. Warto?
Dominika przeszła długą drogę zanim została żoną Marcusa, spełnioną matką i usatysfakcjonowaną zawodowo kobietą. Stabilne życie, bezpieczny dom, spokojny i szczęśliwy związek mogą lec w gruzach za sprawą przeszłości, która zostawiła rysę w jej prywatnym CV. Nie można być dumnym z pracy zarobkowej w charakterze dziewczyny do towarzystwa. Ta profesja, owszem, dawała jej niebagatelne korzyści finansowe, ale moralnie stawia ją w trudnej sytuacji. Zwłaszcza, gdy stabilność jest tak ujmująca i kusząco ciepła, bo bezpieczna. Niestety, są osoby, którym zależy na zepsuciu jej dobrego imienia. I co dalej? Czy kochający mąż wykaże maksimum wyrozumiałości? A może trzeba zawalczyć o siebie i nie bać się własnej przeszłości?
W obawie przed zdemaskowaniem nieczystej przeszłości można zapaść się w grząski grunt własnej niepewności. Ta powieść udowadnia, że nie warto. Zaufanie, miłość i zrozumienie grają tu pierwsze skrzypce i nic nie jest w stanie ich zakłócić. Trzeba tylko, by były prawdziwe. Polecam tę książkę waszej uwadze.
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 296
ISBN: 978-83-8164-007-7
Premiera: 13 lutego 2019
Podziękowania dla Edipresse Książki.

