Agnieszka Litorowicz-Siegert „Olszany. Droga do domu” W.A.B

olszany-droga-do-domu

Zarzucić kotwicę w przystani.

 

Stojąc na rozstaju dróg, trudno dokonać wyboru. Ale w momencie, gdy jedna z dróg to tylko spalone mosty, łatwiej o otwartość wobec zmian. Tylko gdzie znaleźć właściwą przystań, by można było zarzucić w niej kotwicę?

 

Julia nie może pogodzić się z odejściem Piotra do innej kobiety. Przecież miało być tak pięknie! Zgodność charakterów, sielanka bycia razem i otwarta małżeńska przyszłość. Za dwa miesiące miał być ich ślub. Tymczasem…

 

Olszany na Pomorzu to miejsce zapomniane przez rodzinę Julii. Wyrzucenie go z pamięci miało jakieś powody. Dlaczego właśnie w takim momencie życia Julia postanowiła odwiedzić stary dom? I dlaczego wszystko wskazuje na to, że odnowienie domu będzie wstępem do nowego życia?

 

Klimatyczna, nostalgiczna opowieść o poszukiwaniu szczęścia i swojego miejsca na ziemi. Miejsca, które zapewni spokój, bezpieczeństwo i poczucie bycia u siebie. Zarazem to książka o tajemnicy, skrywanych uczuciach i żalu dławiącym serce przez niezamknięte kiedyś sprawy. Znajdziecie tu również odrobinę lęków i przedziwnych, niewytłumaczalnych zjawisk, które mogą paraliżować, gdy pozostają nieodkryte. Z tą powieścią przeżyjecie mnóstwo emocji, a każda z nich będzie niepowtarzalna. Gorąco polecam.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 446
ISBN: 978-83-2805-751-7
Premiera: 13 marca 2019

Serdecznie dziękuję Wydawnictwu W.A.B.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *