Magdalena Kołosowska „Słońce za horyzontem. Lepsze jutro” Replika

Slonce-za-choryzontem

Rekomendacja okładkowa/Patronat medialny

 

U progu niemocy.

 

Wypatrując słońca za horyzontem, można je przegapić, gdy świeci tuż obok nas. Historia Kingi pomaga zrozumieć, że dążenie do ratowania związku za wszelką cenę nie zawsze jest dobre. Tylko co zrobić, gdy ma się niemal wszystko i nagle staje się u progu niemocy?

 

Poznajcie Kingę. Spełnioną zawodowo dziennikarkę, która kocha i jest kochana. Przynajmniej tak jej się dotąd wydawało. No właśnie! Wydawało! Bo głębiej się nad tym nie zastanawiała. Efekt? Z pozoru poukładane życie nagle zaczyna się sypać jak domek z kart. W dodatku, w najmniej oczekiwanym momencie, kiedy Kinga dowiaduje się, że jest w ciąży. W upragnionej ciąży! Jak to możliwe, że akurat w takiej chwili okazuje się, ze jej szczęśliwy związek to tylko iluzja? Co zrobi Konga, gdy ktoś inny okaże jej zainteresowanie?

 

Zatapiając się w rozpędzonej codzienności, łatwo wpaść w pułapkę zaślepienia we własnych ideałach. Tymczasem, prawda pokazuje swe oblicze i nie zawsze jest ono przyjaźnie uśmiechnięte do odbiorcy. Ech, samo życie! Magdalena Kołosowska balansuje w świecie kobiecych emocji i przekazuje je w wysmakowanej formie. Łatwo utożsamiać się z bohaterką, kibicować jej i towarzyszyć w uczuciowych rozterkach. Lepsze jutro jest przecież możliwe, wystarczy uwierzyć w jego moc. Optymistyczna, choć wcale nie podejmująca łatwego tematu książka. Jestem absolutnie pochłonięta i czekam na więcej! Polecam i Wam! Ciekawe, jaką historię szykuje autorka na drugą odsłonę tej serii?

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 320
ISBN: 978-83-7674-746-0
Premiera: 29 stycznia 2019

Serdecznie dziękuję Wydawnictwu Replika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *