Dorota Schrammek „Winne Wzgórze. Nadzieja” Szara Godzina

winne-wzgorze-nadzieja

Kręte ścieżki życia.

 

Układanie wszystkiego od nowa po życiowych burzach jest wyzwaniem. Tylko nadzieja pozwoli znaleźć właściwą drogę, gdy dotychczasowa stała się zbyt kręta. Los bywa przekorny i również w wychodzeniu na prostą może przynieść kolejne niespodzianki. Zajrzyjcie do pensjonatu Winne Wzgórze, aby na nowo poczuć smak prawdziwych emocji.

 

Tyle się wydarzyło, a bohaterowie nadal nie mogą powiedzieć, że wreszcie nadszedł czas spokoju. Dorota, choć straciła zaufanie do męża, jednak stara się posklejać to, co rozbite. Prowadzenie wspólnej restauracji i posiadanie synów z pewnością przemawia za szukaniem kompromisu. Czy uda się go osiągnąć i zauważyć w mężu partnera nie tylko do biznesu i wychowywania dzieci? Liliana wspiera Wiktora po śmierci Romy. Mężczyźnie trudno pogodzić się ze stratą miłości życia. Czy na nowo odkryje mocniejsze bicie serca? Tadeusz wciąż nie może się odnaleźć w nowej roli. Przeżył zbyt duży szok, gdy w jednej chwili dowiedział się, że jest ojcem dorosłej kobiety i dziadkiem bystrego maluszka. Jego radość miesza się z poczuciem bycia oszukanym, a wszystkie stracone lata napawają smutkiem. Gdzie szukać nadziei na przyszłość?

 

Kontynuacja losów bohaterów znanych z książki „Winne Wzgórze. Wiara” to potężny koktajl przeróżnych emocji. Delektowanie się nim jest cudnym literackim doświadczeniem. Jest życiowo, prawdziwie i z dużą dawką obserwacji sposobów na dochodzenie do szczęścia, które wcale nie musi być szumne, wielkie i nieosiągalne. Bo w drobiazgach jest największa moc. Trzeba je tylko dostrzec i docenić.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 304
ISBN: 978-83-6568-486-8
Premiera: 27 lutego 2019

Podziękowania dla Wydawnictwa Szara Godzina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *