Iwona Sobolewska „Perfekcjonistka” Wydawnictwo Dragon

perfekcjonistka

Przyjaźń czy kochanie?

 

Pierwsze porywy serca mogą dać nieźle w kość. Burza uczuć i ciąg różnych emocji targają nastoletnią psychiką i trudno dociec czy to przyjaźń, czy jednak kochanie.

 

Julita nigdy nie była na piedestale, bo to miejsce zarezerwowała jej starsza siostra Paula. Żyjąc w jej cieniu zapomniała, że sama może mieć jakiś talent. Gdy go odkryła, zaczęła widzieć więcej niż zwykle. Przy okazji postanowiła wyrzucić wspomnienie o uczuciowym zranieniu daleko na margines  serca. Wszystko szło po jej myśli do momentu spotkania Dawida. Ten chłopak trochę zamieszał w jej pozornie zamkniętym serduchu. Czy można uodpornić się na miłość? Jak uniknąć kolejnego zranienia?

 

Klimatyczna opowieść o nastoletnich uczuciach, szukaniu własnej drogi, uczeniu się na błędach i ciągłym porównywaniu się z ideałem, który przecież wcale idealny nie jest. Znajdziecie tu też motyw młodzieńczej przyjaźni i zaufania, które ma wielką moc, zwłaszcza w chwilach zwątpienia. To również historia o wcale niełatwym dorastaniu w czasach, gdy ma się absolutnie wszystko, na nic nie trzeba czekać i do niczego dochodzić ciężką pracą. Na wskroś współczesna i absolutnie emocjonalna książka o młodych i dla młodych.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 192
ISBN: 978-83-7887-896-4
Premiera: 20 marca 2019

Serdecznie dziękuję Wydawnictwu Dragon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *