Roma J. Fiszer „Chata nad jeziorem” Edipresse Książki

chata nad jeziorem

Dojrzeć do głębi uczuć.

 

Niepozorna chata nad jeziorem może odmienić całe życie. To w jej wnętrzu kiełkuje głębokie uczucie, w dużej mierze oparte na przyjaźni. Bo czy nie najlepszym kandydatem na życiowego partnera jest ktoś, kto nas rozumie?

 

Vanessa przeżywa kryzys uczuć. Tak bardzo kochała Andrzeja, a jednak musiała podjąć decyzję o rozstaniu. Może to uczucie nie było tak silne, jak sądziła? Niewykluczone, że to tylko wieloletnie przywiązanie i przyzwyczajenie nakazywały jej ślub z Andrzejem. Teraz, gdy mleko się wylało, trzeba ponieść tego konsekwencje. Dziewczynie trudno spojrzeć w oczy rodzinie, więc wyjeżdża do zapomnianej gdyńskiej „pustelni”, którą jest małe mieszkanie w bloku. Szukając wewnętrznego spokoju i starając się poukładać swoje życie, Vanessa oddaje się pasji malarskiej. Nawiązuje wirtualną znajomość z kaszubskim rzeźbiarzem. Nie planuje żadnego związku, a już tym bardziej zakochania, ale ta znajomość rozwija się w jednoznacznym kierunku. Bohaterkę spotka wiele zaskoczeń, a emocje związane z tym mężczyzną są skrajnie różne.

 

Ach, jakże piękną scenerię wykreowała autorka w tej powieści! Urokliwe Kaszuby, czyste lasy i jeziora są jak istne plenery malarskie, a chata nad jeziorem to tajemnicza przystań, w której dzieją się rzeczy niezwykłe. Tu miłość rodzi się i dojrzewa, a wszelkie talenty wypływają na powierzchnię i wreszcie dają szansę na prawdziwy rozwój. Niezwykłe emocje, piękne uczucia i dojrzewanie do ich głębi. Ta książka je gwarantuje. Jak zwykle u Romy Fiszer jest swojsko, oryginalnie i klimatycznie. Przeczytajcie koniecznie.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 400
ISBN: 978-83-816-4014-5
Premiera: 13 marca 2019

Podziękowania dla Edipresse Książki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *