Christina Lauren „Szalona noc” Zysk i S-ka

szalona noc

Przedpremierowo/Rekomendacja okładkowa

 

Odnaleźć miłość.

 

Kiedy namiętność budzi się na nowo, nie sposób odwrócić głowy i przejść obok niej obojętnie. W tej książce aż iskrzy od pragnień i rodzących się uczuć! Tylko co jest prawdą, a co fikcją?

 

Kiedyś Lola i Oliver zawarli małżeństwo w Las Vegas. Teraz gratulują sobie zdrowego rozsądku, który nie pozwolił im skonsumować tego szalonego związku zawartego w chwili euforii. Przynajmniej tak brzmi wersja oficjalna. W rzeczywistości Lola od pierwszego dnia pragnęła Olivera. Imponuje jej to, że chłopak jest tak swobodny i optymistyczny. Poza tym, właśnie Oliver akceptuje ją taką, jaka jest. Czego chcieć więcej?

 

Oliver nie potrafi zapomnieć o tym, czego nie zrobił z Lolą, kiedy miał okazję. Wie, czego chce od niej teraz. Tylko, że to akurat nie mieści się w relacjach przyjacielskich. Kiedy powieść graficzna Loli zaczyna zdobywać sławę w całym kraju, po czym szybko zostaje wykupiona do adaptacji filmowej, Oliver zbliża się do dziewczyny, by być przy niej w razie potrzeby. Lola nie przepada za zwracaniem na siebie uwagi, ale w tym przypadku jest zupełnie inaczej. Czy ci młodzi ludzie wreszcie odnajdą drogę do siebie?

 

“Szalona noc” to zmysłowa powieść o budowaniu relacji uczuciowych opartych na przyjaźni, ale z dużą dawką pragnień i marzeń o czymś więcej. Zmagania bohaterów z własnymi uczuciami, gdy mają je na wyciągnięcie ręki, ale wciąż brakuje odwagi, by powiedzieć te magiczne słowa opisujące miłość, są jak walka z wiatrakami. Niebywałe przeżycia w zasięgu ręki. Przeczytajcie!

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 352
ISBN: 978-83-8116-589-1
Premiera: 8 kwietnia 2019

Serdecznie dziękuję Wydawnictwu Zysk i S-ka.

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Ciekawa recenzja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *