Izabella Frączyk „Kobiety z odzysku” Prószyński i S-ka

kobiety.z.odzysku

Uczuciowe wyzwania.

 

Optymistyczna i przywracająca nadzieję powieść o kobietach, których życie legło w gruzach, a podniesienie się z nich stało się początkiem pełnego, choć nieco szalonego życia.

 

Trzy kobiety po przejściach, trzy różne historie. Dramaty i kuriozalne sytuacje. Wdowa, rozwódka i była żona bigamisty – ten zestaw wróży niepokoje. Felicja, Zuza i Gośka wiele już przeżyły, a ich nowa droga życia wcale nie zapowiada się nudno. Wspólny urlop w Egipcie to czas rozprawienia się z przeszłością i początek zupełnie nowego życia. Miłość jest tu małym uparciuszkiem i skromnie puka do serc bohaterek. Jak każda z nich zareaguje na kolejne uczuciowe wyzwanie?

 

Bawiłam się świetnie czytając tę powieść. Lekkość dialogów i oryginalność przedstawionych sytuacji wspaniale relaksuje. Powieść tryska energią, zawirowaniami losu, niewiarygodnością sytuacji i optymizmem, który przyda się każdemu. Różne charaktery przedstawionych w książce kobiet, wspaniale łączy nić przyjaźni i zaufania. Temperament jednej studzi kolejna, a brak nadziei na lepsze jutro szybko jest tłumiony w zarodku. Przyjaciółki mogą liczyć na siebie w każdej sytuacji i to jest piękne!
Lekkość języka i wyobraźnia autorki powoduje, że chwile spędzone z tą książką są odskocznią od codzienności. Bawi, relaksuje i na swój sposób wciąga.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 600
ISBN: 978-83-8169-015-7
Premiera: 5 lutego 2019

Podziękowania dla Prószyński i S-ka.

3 komentarzy

  1. Grazyna st. pisze:

    Muszę przeczytać. Recenzja super.

  2. […] losy Felicji, Gośki i Zuzy, bohaterek znanych z „Kobiet z odzysku”, to nie bułka z masłem. Owszem, na starcie jest cudownie i wszystko układa się jak należy, […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *