Agnieszka Lingas-Łoniewska „Zakręty losu. Braterstwo krwi” Burda Książki

braterstwo-krwi-zakrety-losu

Karkołomna gra.

 

Pokonywanie demonów przeszłości to karkołomna gra , ale zawsze jest warta każdego rozdania, które prowadzi do szczęśliwego finału.

 

Braterskiej miłości nie da się zakłamać obłuda, pozorami i latami milczenia. Trzeba pokonać żal, złość i rodzącą się nienawiść, aby ujrzeć to, co prawdziwe. Po tragedii, która wydarzyła się trzynaście lat wcześniej, bracia Borowscy nie mają ze sobą żadnego kontaktu. Krzysiek pielęgnuje swą miłość do Kasi i za wszelką cenę chce ją utrzymać z dala od złych wspomnień. Z kolei Łukasz zmienia swą tożsamość i poznaje Magdalenę, która przechodzi piekło we własnym małżeństwie. Łukasz pragnie zrekompensować zło, które przed laty wyrządził Gosi, więc robi wszystko, by wyrwać Magdę ze szponów tyrana. Gdzieś po drodze do wynagrodzenia krzywdy, rodzi się miłość. Tymczasem, okazuje się, że nie wszystkie sprawy z przeszłości da się tak spokojnie zamknąć…

 

Sztuka przechytrzania losu, który potrafi nieźle pomieszać szyki, wymaga nie lada sprytu i wewnętrznej odwagi. Wszystko jest możliwe i w dużej mierze opiera się na zaufaniu, przyjaźni, miłości i wierze w siłę rodziny. Kontynuacja losów bohaterów znanych z pierwszej części sagi, zaskakuje dynamiką akcji. Chcę więcej!

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 300
ISBN: 978-83-8053-520-6
Premiera: 27 lutego 2019

Podziękowania dla Wydawnictwa Burda Książki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *