Małgorzata Garkowska „Życie w spadku” Zysk i S-ka

życie w spadku

Rekomendacja okładkowa/Patronat medialny

 

Skradziona tożsamość.

 

Skradziona tożsamość to dar i przekleństwo. Ta powieść kipi od emocji! Zemsta, miłość, tęsknota i złość. Kto jest kim i dlaczego tak trudno nazwać uczucia? Czy każda prawda jest dobra?

 

Damian i Mark Sorensenowie są podobni jak dwie krople wody. Poza tym braci bliźniaków różni wszystko. Skłóceni w młodości, od lat nie utrzymują ze sobą kontaktu. Damian skutecznie zatarł jakiekolwiek ślady po swoich powiązaniach rodzinnych. Co nie znaczy, że zapomniał o wydarzeniach z przeszłości.

 

Dla Marka, dyrektora w banku, najważniejsza jest praca. Coraz mniej czasu poświęca swojej żonie, coraz rzadziej z nią rozmawia. Kiedy Klara odkrywa, że spodziewa się dziecka, zwleka z podzieleniem się tą nowiną z mężem. Właśnie wtedy Damian postanawia wrócić do miasta i odegrać się na bracie. Jednak wszystko przebiega zupełnie inaczej, niż sobie zaplanował. Kiedy okazuje się, że jego misterny plan zawiódł, pojawia się szansa na otrzymania zupełnie nowego życia. I tu zaczyna się wyścig z samym sobą, bo życie w spadku to również relacje z bliskimi, którzy przecież jemu bliscy nie są. Chyba, że los rozda nowe karty i zmieni coś w emocjach mężczyzny.

 

Skradziona tożsamość może być nagrodą i wielką szansą, ale to również ogromne wyzwanie i przekleństwo, które wiąże się z byciem marionetką w czyichś rękach. Wciąż trzeba się pilnować, aby nie ujawnić prawdziwej twarzy. W historii przedstawionej przez Małgorzatę Garkowską napotkacie na wiele niespodzianek i zawirowań, które zmuszają do przemyśleń. Pragnienie zemsty subtelnie miesza się z tęsknotą za prawdziwym uczuciem, a złość tłumiona jest przez miłość, która niezmiennie jest iskrą zapłonową do stawiania czoła codzienności. Od tej książki trudno się oderwać! A jeszcze trudniej o niej zapomnieć. Po prostu, warto przeczytać!

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 340
ISBN: 978-83-811-6612-6
Premiera: 23 kwietnia 2019

Podziękowania dla Wydawnictwa Zysk i S-ka.

4 komentarzy

  1. dziękuję serdecznie!

  2. Grazyna st. pisze:

    Chciałabym przeczytać taką powieść.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *