Agnieszka Szacka „Kuracja dla serca” W.A.B

kuracja-dla-serca

Zastrzyk pozytywów.

 

Rozgrzewająca serce opowieść o dojrzałej miłości, która nie szuka kompromisów, a raczej karmi się niedociągnięciami, wadami, słabościami. Bo czas na ideały i doskonałość już minął. Teraz przyszła pora na pełnię uczuć.

 

Ewa ma nadciśnienie i po raz pierwszy w życiu jedzie do sanatorium w Nałęczowie. Ma odpocząć i podreperować zdrowie. Co zastanie na miejscu? Bynajmniej nie nudę! Tu życie toczy się innym rytmem, a los funduje niespodzianki, których nie sposób ominąć.

 

Paweł, choć jest kardiologiem, ma problemy z sercem i ląduje w sanatorium. Specjalista od transplantacji serca niekoniecznie zna się na sprawach sercowych. Właśnie tu sprawdzi to na własnej skórze. Ech, życie jest pełne paradoksów.

 

Oprócz tej dwójki bohaterów, spotkacie tu całą plejadę kuracjuszy, dzięki którym żaden dzień nie będzie nudny. Przecież wiek nie ma znaczenia, gdy chodzi o miłość, zabawę i relaks.

 

Z ta książką łatwiej o optymizm i promienie słońca. Nawet deszczowy dzień staje się jaśniejszy, gdy na horyzoncie jest tak olbrzymia dawka pozytywnych emocji. Istna kuracja dla serca! Jest wiarygodnie, energetycznie i przyjaźnie. Zastrzyk pozytywów przyda się każdemu.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 352
ISBN: 978-83-2806-640-3
Premiera: 15 maja 2019

Serdecznie dziękuję Wydawnictwu W.A.B

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Cieszę się, że ją zamówiłam. Czekam na przesyłkę. Recenzja potwierdza moja słuszną decyzję zakupu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *