Fern Green „Naturalne środki czyszczące” Wydawnictwo Buchmann

naturalne-srodki-czyszczace

Postawić na ekologię.

 

Sklepowe półki z środkami chemicznymi aż się uginają. Wybór detergentów jest tak szeroki, że trudno się zdecydować. Postawić na znaną, drogą markę, czy może wybrać produkt tani, ale bez gwarancji skuteczności? Wybór należy do ciebie. Świadomy konsument zna jeszcze jedną opcję – przygotowanie naturalnych środków czyszczących po swojemu.

 

Proste składniki, analne receptury i efekt wow! Te środki naprawdę działają! A ile przy tym frajdy! Sprzątanie na bazie środków przygotowanych własnoręcznie to krok w stronę ekologii i oszczędności. Do przygotowania większości środków wykorzystacie sodę oczyszczoną, ocet i cytrynę. Prawda, że to proste? Trzeba tylko użyć ich w odpowiednich proporcjach i przez określony czas. Reszta zrobi się sama. Brudny piekarnik, niedrożne rury, zakamieniony zlew, plamy z rdzy i brzydki zapach z lodówki nie będą wam już straszne.

 

Warto postawić na ekologię, oszczędność i zdrowie. Ten poradnik to prawdziwa perełka dla wszystkich pragnących czystości i świeżości przy użyciu jak najmniejszej ilości chemii. Zajrzyjcie do niego koniecznie.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 256
ISBN: 978-83-2806-143-9
Premiera: 30 stycznia 2019

Serdeczne podziękowania dla Wydawnictwa Buchmann.

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Warto mieć taką książkę /i stosować porady/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *