Cathy Cassidy „Wiśniowe serce” Iuvi

wisniowe-serce

Nad przepaścią uczuć.

 

Można stać nad przepaścią uczuć, gdy pokocha się niewłaściwą osobę. Ale trudno mówić o lubieniu, kiedy serce woła kocham! Historia Cherry jest jak gorzka pastylka, która w głębi kryje słodki środek. Poznajcie jej smak.

 

Cherry ma zaledwie trzynaście lat, a już sporo przeżyć na koncie. Uwielbia fantazjować, choć czasem gubi się we własnych kłamstewkach. Szkopuł tkwi w tym, że właśnie one pozwalają poczuć się szczęśliwą. Bo jak inaczej szukać szczęścia w realu, w którym jej mamy nie ma już od dziewięciu lat, ojciec boryka się ze związaniem końca z końcem, w szkole narażona jest na kpiny i docinki, a lada moment przyjdzie jej zmierzyć się z wielką zmianą. Ojciec chce przeprowadzić się do swojej partnerki, która mieszka w wielkim domu na szczycie nadmorskiego klifu. Sądzicie, że zapowiada się  bajkowo? Ta bajka jest nieco inna od wszystkich, gdyż rodzina Tanberry jest dość zwariowana, a cztery przybrane siostry nie są zbyt zadowolone z zadomowienia się Cherry w ich domu. Może wszystko jakoś by się poukładało, gdyby nie Shay, w którym zakochuje się Cherry…

 

Lojalność czy miłość? Marzenia czy rzeczywistość? Prawda czy kłamstwo? To powieść o sztuce wyboru, który bywa trudny, gdy stoi się nad przepaścią uczuć. Pierwsza część cyklu „Bombonierki” to subtelny przedsmak historii o akceptacji, tolerancji, przyjaźni i miłości. Lekki język, dojrzale skonstruowana fabuła, mnóstwo emocji i ambiwalentność uczuć pochłoną was bez reszty. Ta książka jest zapowiedzią ciekawego cyklu, który z pewnością przyniesie wiele zaskakujących zdarzeń. Polecam waszej uwadze. Bez względu na wiek!

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 278
ISBN: 978-83-7966-048-3
Premiera: 24 kwietnia 2019

Dziękuję Wydawnictwu Iuvi.

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Wpisuję na moją listę. Recenzja zachęcająca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *